Tel: 775 15 17 25

1. Nissan 350Z…

Jako první a zatím jediná autoškola v české republice vám nabízíme opravdu jedinečnou nabídku. Zažijete to pravé vzrušení a pocit vychutnat si chvíle za volantem sportovního auta Nissan 350Z o výkonu 320 koní. Přiznejme si, že ne každému z nás se tato možnost někdy naskytne, tak proč to nezkusit v autoškole, kde to máte v ceně kurzu:).

2. Hummer H3...

Během posledních let se vozový park v České Republice hodně změnil. Velká část dnes patří vozům typu Off-road/SUV, ale na vozovém parku většiny autoškol to zatím není znát – přitom rozdíl řídit malé auto a velký Offroad/SUV je velký. Z tohoto důvodu nabízíme (také jako první) jízdu v tomto typu aut v ceně každého kurzu skupiny B.

3. Autocvičiště...

4. Jeden učitel + Jedno auto = Jeden spokojený žák...

Víme , že prvotní stres je u některých žáků velký, proto Vám ho nebudeme přidávat, ale budeme přistupovat ke každému žáku individuálně. Přece nikdo učený z nebe nespadl. Pro každého z Vás nachystaný učitel, který se Vám bude věnovat celý výcvik. Bude mít přesnou představu o vašich dovednostech, co už vás naučil a na čem je potřeba ještě zapracovat, než kdyby pro vás přijel někdo jiný, který samozřejmě nemůže mít představu co ovládáte a co ne. Se „svým“ učitelem a autem se kterým absolvujete výcvik půjdete i na závěrečnou zkoušku. Skoro celou autoškolu vás bude provázet jen on. Skoro znamená, že na jízdu s Hummerem H3  a Nissanem  350Z pro vás přijede jiný speciálně školený učitel, který musí zabránit případné chybě s dvou a půl tunovým pěti metrovým autem a na druhé straně krotil závodnické manýry, které se probudí ve většině z vás za volantem Nissanu 350Z.

5. Vysoká intenzita výcviku…

Snažíme se vás neobtěžovat zbytečným čekáním na další jízdy a tím prodlužovat čas získání vašeho řidičského průkazu. Díky naší organizaci a „osobním učitelům“ vám zajistíme maximální intenzitu výcviku. Zaručujeme vám minimálně 4hodiny týdně, většinou to bývá kolem 6 hodin týdně. Samozřejmě výcvik probíhá i o víkendech a dnech pracovního klidu od 7:00 do 22:00

6. Prijedeme si pro Vás...

Bydlíte v obci, ve které se nenachází naše sídlo, pobočka, nebo učebna. Nevadí, víme, že Váš čas je drahý, nechceme vás zbytečně zatěžovat dojížděním na hodiny praktické výuky. Rádi si pro Vás přijedeme, domů do zaměstnání, školy, apod,... Seznam obcí, kam si rpo Vás přijedeme.

6. Žádné další poplatky, ani pokuty během výcviku...

Víme, že největším lákadlem většiny autoškol je nízká cena. Ale to se vám nemusí vždy vyplatit, příliš nízká cena může znamenat nekvalitní výcvik, špatná nebo dokonce žádná výuka teorie a hlavně následné vybírání dalších poplatků o kterých vás nikdo předem neinformoval. Z autoškoly se rázem může stát vaše noční můra, která vás postupně bude vysávat a nakonec zjistíte, že cena hodně přesáhla slibovanou cenu. U nás vám tohle nehrozí – nevybíráme žádné další poplatky ať už za zrušení jízdy, nebo nepřítomnosti na zkouškách.

Naší autoškole platíte za účast  na opravné závěrečné zkoušce poplatek pouze 100,- Kč. 

 

7. Nebudete čekat nepřiměřenou dobu na závěrečné zkoušky…

Víme že pro mnohé z vás budou závěrečné zkoušky trošku stresující záležitostí. Nechceme váš stres zbytečně prodlužovat, proto od vaší poslední jízdy, (kterou ukončíte svůj výcvik v autoškole) vás nebude od závěrečné zkoušky dělit více jak 48 hodin.

8. Učební pomůcky Vám půjčíme zdarma...

Před zahájením výcviku od nás dostanete kvalitní výukový cd-rom, kde máte celou autoškolu jako na dlani – od zákonů přes značky až po testy a interaktivní modely různých dopravních situací.

Pro ty ,kteří nemají přístup k počítači je možno samozřejmě zapůjčit učební pomůcky ve formě knih.

9. Mobilní komunikace a internet  – tomu rozumíme…

Vzhledem k naší organizaci výuky budete potřebovat znát akorát dvě telefonní čísla. První číslo, je číslo svého učitele, se kterým si domlouváte vše co potřebujete (datum a čas vaší jízdy, místo začátku a konce vaší jízdy a samozřejmě i termín závěrečné zkoušky). Druhé číslo, je číslo které, budete potřebovat, když ztratíte to první číslo na svého učitele:) 

10. S Námi nic neriskujete...

Kdykoliv můžete přerušit výcvik bez udání důvodů a my Vám vrátíme peníze. Více zde.